26o
Улаанбаатар хот
mobile menu

Энэ долоо хоногт цахилгааны хязгаарлалт хийгдэх газрууд

2019-05-13 09:26:00

ДАВАА ГАРИГ /05/13/



Баянзүрх

11:00-18:00 цагт 
19, 24, 22-р хороо Алтан-Өлгийн 17-19, 30, Баруун Алтан Өлгийн 30, Тамирчины 1-7-р гудамжууд, 1, 2, 3, 4, 5 байр, Жаргалантын 1-6, 12, 14-18, Газарчины 1-7, Овоотын 1-9, Цайзын 1-8, 10-26/А, 50-56, Цахлайн 6-15, Шар хоолой 13, 20, Дэнжийн 1-3, Хоршоололын 7-16, Цахлайн задгай гудамжууд, АЖУГДС, Монголын хүүхдийн сан ТББ, 168, 169-р цэцэрлэг, Ган титэм, Мон дэм, Газар шилтгээн, Хавтагийн нуруу, Их Могул, Таван өлзий, Батдалай уул, Тамирчин, Эрхэст сайхан, Сүмбэр хунтан, Тамирын хүү, Хөргөлт сервис, Альфа моторс ХХК-ууд, 065-р ЦА, Хелп интернешнл ОУБ, иргэн Түвшинтунгалаг, Аавын өндөр СӨХ, Хөх уул СӨХ, Онч мэргэн өрхийн эмнэлэг, иргэн Бурмаа болон эдгээрийн ойр орчмоор

Сүхбаатар

11:00-17:00 цагт
 6, 8, 11-р хороо Амарын гудамж, УБ, Туушин, Пума империал зочид буудлууд, 3, 4, 19, 22, 24, Б/26, 50, 64-р байрууд, Хас банк, ЭХЗХ, дүүргийн Цагдаагийн хэлтэс, Шүүх, Урлагийн ажилтны холбоо, УБДС  ТӨХК /ялтсан бойлер/ болон эдгээрийн ойр орчмоор

11:00-18:00 цагт 19-р хороо Ар согоот, Банкны зуслан

Хан-Уул

11.00-17.00 цагт
 2, 4, 8, 11, 12-р хороо Урьдчилан цэвэрлэх байгууламж, Пума рийл стэйт, Петровис ХХК, Мантууш ХХК, 2, 3, 4, 5, 7-р хэсэг, Шинэ суурьшлын бүс, Гишүүний ам, Дэвшил ХХК, доод Өлзийт, Ногоо, Түргэний гол, Туул гол орчмоор

11:30-18:00 цагт 13-р хороо ЗХЖШ-ын ЦТГ, Худгууд болон ойр орчмоор

Баянгол

11:00-17:00 цагт  
1, 4-р хороо 2-р хороолол 7, 9-16,  6/А, 7/А, 15/А, 16/А, 20/А, 21, 21/А, 22/А, 34-р байрууд

Сонгино-хайрхан

09:00-18:00 цагт 21-р хороо Партизан, Хаан банк, Эмнэлэг, 74-р сургууль, Дотуур байр, Цагдаагийн хэсэг, Захиргаа, Соёлын төв, Уурын зуух, ШТС, Үүрэн телефоны станц, гэр хороолол орчмоор

Налайх 

10.00-13.00 цагт 4-р хороо Бүс нуурын гэр хороолол

14.00-17.00 цагт 4-р хороо Нарангийн төмөр замын цаад талаар

Багахангай

11.00-17.00 цагт 
Сургууль, Халамж, Караоке, УСУГ, УБЦТС ТӨХК, ОБГ-ын салбарууд

Төв аймаг

10:00-13:00 цагт
 Батсүмбэр сум Засварын газар орчмын гэр хороолол

10:00-14:00 цагт Зуунмод сум Дэнжийн гэр хороолол

14:00-18:00 цагт Зуунмод сум Хөгжил хотхон, Батсүмбэр сум Будаан толгой орчмын гэр хороолол

МЯГМАР ГАРИГ /05/14/



Баянзүрх

11:00-16:00 цагт 7-р хороо 15-р хороолол 1,  2, 58-р байр, Баянцээл,  Дорнын өргөө,  204-р цэцэрлэг болон эдгээрийн ойр орчмоор

11:00-17:00 цагт 2, 4, 7-р хороо З, 8, 9, 28, 31, 36, 37А, Б, 38А, Б, 40, 41, 42, 43Б,  51, 53, 59, 110-114, 200, 201-р байрууд, Тонхил нуур,  Атар шим, Инкон, Свийт стандарт ХХК-ууд, ИЗИС, ЦЕГ-ын ЦСОНТ, Сэлэнгэ зочид буудал  болон эдгээрийн ойр орчмоор

11:00-18:00 цагт  21-р хороо Бага Дарь эхийн 6-10, 12, Сэлбийн 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 46-р гудамж, иргэн Батболд, Батсуурь /ангрол-ойл/, Батболд, Ганбат, Содмонгол ШТС, Морьд хур, Кевико ХХК-ууд
 

Хан-Уул

11.00-17.00 цагт 10, 13-р хороо УАБЗ АОС, Морингийн 0-15, 813, 814, 821, А/10 зуслан, 2, 3, 4-р хэсэг, Бөхөг, Туул, Шувуун фабрикын эцэс орчмоор

11:00-18:00 цагт 11-р хороо 50-3-р байр /их тэнгэрийн ам/

Баянгол 

10:30-17:00 цагт 1-р хороо Нарны хороолол 1-9, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23-р байрууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

Сонгино-хайрхан

09:00-19:00 цагт 
21-р хороо Партизаны САА Нарийн, Шархад орчмоор

11:00-18:00 цагт 6, 23-р хороо Тоосгоны 1-6, 8-16, 34/А, 36-39, 47, 50, Хангайн 13, 23/Б, 35, 35/А, 36, 36/А, 37, 39-46, 40-43, 83, 84, 84/А гудамжууд, Гүүп Нэйборс ОУТББ, Шинэ жаргалант оч БСБ, Их тунамал ингүмэл, Цэцэн тахилга ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

Налайх 

10.00-13.00 цагт 2-р хороо Нарлагийн задгай, Автобус бааз

14.00-17.00 цагт 2-р хороо Нарлаг, Наадам хороолол

Багахангай

11.00-17.00 цагт  Цэргийн ангийн задгай, Хөөсөнцрийн үйлдвэр

Төв аймаг


10:00-13:00 цагт
 Батсүмбэр сум Мандалын арын гэр хороолол
11:00-17:00 цагт Баян сум 3-р баг Дашгай, Хорих анги, Баянхурай, Монгол Чех орчмоор
14:00-18:00 цагт Батсүмбэр сум Сөгнөгөр-2 амралт орчмоор

ЛХАГВА ГАРИГ /05/15/


Баянзүрх 

11:00-16:00 цагт 12, 14, 26-р хороо Азжин дэлгүүр, Кристал таун хотхон, Дунд мандал, Фитлайф хэрт, Би Өү Эй Ти ХХК-ууд, иргэн Бат-Өлзий, Оюунчимэг, Лхагваням, Энхсайхан, Санжаа, Бадамдэлгэрэх, Энхбат, Алтанзагас, Чинзориг, Цас, Лувсандонров, Уянга, Соёлмаа, Туул /дэлгүүр/, Энхтуяа, Сарантуяа, Ариунболд, Даваажамц, Өнөрсайхан, Оюун-Эрдэнэ нар, Хан хараацай, Элфреско, Нандин-Охин, Юусангкар, И, Нахиа импекс, Монгол медиа солюшн, Гашуун булаг, Хас буга,  Баян Ундрал, Эрдэс групп, Эрдэнэчимэг элит эгшиглэн, Серамо, Хаус дизайн ХХК-ууд, Төрийн банк, Монос Улаанбаатар, Хар инвест фитнесс, Том жаал, Жаргалтай хот цэцэрлэгүүд, Түвхэнхан, Их Монгол, Их үйлсийн эрэлд, Эйч Эс Би, Хэм рояал, Хангарьд фарм, Эич Эс Би, Цахиур төмөр арга, Жой тройзон, Мон энергео ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

Сүхбаатар 

11:00-18:00 цагт 16-р хороо Ойчдын 1Т-38, Ойн задгай, Бэлхийн 17, 26, 30, 33, 34, 35, 47-р гудамжууд, Бэлхийн шинэ буудал, ШУТИС-ийн лаборатори, Ойн судалгаа хөгжлийн төв, Три глобал Монголиа, Ватиканы сүм, Болор Ану, Алтай холдинг, Батдэлгэрэх жим, Цэлмэггүн, Гурман эрдэнэ, Болгоогч ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

Хан-Уул

10.30-18.00 цагт 
13-р хороо Шувуун фабрик Грийн Яард ХХК

Баянгол

11:30-18:00 цагт 1, 4-р хороо 2-р хороолол 1-6, 2/А-7/А, 17, 18, 27, 29, 29/1, 29/2, 90-р байрууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

Сонгино-хайрхан

09:00-19:00 цагт
 21-р хороо Партизаны САА, Ар Гүнт, Шижир, Алтан тариа ХХК, Аудитийн газар орчмоор
11:00-18:00 цагт 22-р хороо Тахилтын 1-23, 25, 26, 27, 44 задгай, Хилчиний 34, 35, 43-45, Баянтуруун 10-12, 18, 19, 22-28, 31-33, 35, 36-41, 43, 44, 55, 56-58, Баян-Уулын 2-11-р гудамжууд, Замын цагдаа, Ганбаяр худаг, Бээвэр, Вовох, Скайтел, Мобиком, Номин тав трейд, Ди Эйч Ти Эн ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

Налайх 

10.00-13.00 цагт 2-р хороо 16-18, 20-22-р байр, Дулааны станцын контор, Хас банк, Сод ирээдүй цэцэрлэг, Татварын алба, Халамж
14.00-17.00 цагт 9 давхар, 22-31-р байр, Чандмань Налайх, 2-р хорооны байр

Багахангай 

11:00-17:00 цагт Баян сум, Багахангай дүүрэг орчмоор

Төв аймаг

10:00-13:00 цагт 
Батсүмбэр сум Баянгол жимс орчмоор

11:00-17:00 цагт Баянцогт сум, Ногоон талбай, Авдрант, Ногоон хэрэм, Ногоон хэрэм-2, Иргэн Сэр-Од, Мөнх их мандал, Тес петролиум ШТС, Батсүх үнээний ферм, Даргиатын ам,
Баянхангай, Лүн, Аргалант сум

14:00-18:00 цагт Батсүмбэр сумын Асрамж, Скаут, Батсол, Соёл, Баянгол, Миний зуслан, Баянгол амралт орчмоор

Засварын хуваарийг www.tog.mn вэб сайтаар сарын турш, www.facebook.com/ubedn, www.twitter.com/ubedn1 хаягаар өдөр тутам үзэх боломжтой. Хэрэглэгчдийг байршлаар нь баримжаалан жагсааж байгааг анхаарна уу. Цаг агаарын болон болзошгүй аваар саатлаас шалтгаалан засварын хуваарьт өөрчлөлт орох магадлалтай ба өөрчлөгдсөн тохиолдолд УБЦТС ТӨХК-тай байгуулсан гэрээнд бүртгэлтэй утсаар холбогдож ААН, үйлдвэр, компаниудад мэдээлэх болно

АНХААР! Та сэтгэгдэл бичихдээ хууль зүйн болон ёс суртахууныг баримтална уу. Ёс бус сэтгэгдлийг админ устгах эрхтэй. Мэдээний сэтгэгдэлд www.chuhal.mn хариуцлага хүлээхгүй.
Нийт сэтгэгдэл
  • Recent
  • Most Read
  • Most Comment
Санал асуулга
СОШИАЛ МЕДИА-аар олон нийтэд хүрч байгаа мэдээллийг та хэр бодьтой гэж боддог вэ?

Нийт санал өгсөн: 321